Ne Söz Verdiysek Yapıyoruz

(30.03.2021)         


Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Belediyesi tarafından Ulaş mahallesine kazandırılan Halk Bahçesi Çocuk oyun parkında oynayan küçüklere eşlik ederek sevinçlerine ortak oldu.


2014 yılında kurulan Ergene Belediyesi Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önderliğinde 6 yıl gibi kısa bir sürede park sayısını 80’e çıkardı. Ergene halkına kazandırmış olduğu en yeni parklardan biri olan Ulaş Mahallesi Halk Bahçesi Çocuk oyun parkını hafta sonu ziyaret eden Başkan Yüksel güzel havanın tadını çıkaran ve parkta gönüllerince oynayan çocuklara eşlik ederek küçüklerin sevincine ortak oldu.


“Halkımız Her Zaman Her Şeyin En İyisine Layıktır”

Halkımızın desteği ile yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Trakya’nın yükselen değeri Sevgi Kenti Ergenemizde söz verdiğimiz projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. İşte bu projelerimizden en yenisi olan Ulaş Halk Bahçesi Çocuk Oyun parkında küçüklerimiz ve aileleri ile bir aradayız. Her zaman her şeyin en iyisine layık olan Ergene halkımız için gece gündüz demeden çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


2021 Yılında Hizmetlerimiz Katlanarak Devam Edecek

Başkan Yüksel, “Geriye dönüp baktığımızda Ergene’nin kurulduğu ilk günden bu yana Belediye olarak çok uzun yol kat bettik. 6 yıllık bir belediye olarak 20 yıllık belediyelerin yapamadıklarını yaptık. Şu an hala devam eden projelerimiz bulunuyor, yatırımlarımız ve projelerimiz önceki yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da katlanarak devam edecektir” dedi.


 

 

Rasim Yüksel Başkan Haberleri (Son 5)

 Ne Söz Verdiysek Yapıyoruz


 Ergeneye Toz Kondurmuyoruz


 Çanakkale tarihimizin en hüzünlü zaferidir


 Kadınlara çiçekli kutlama


 Bozulan yolları yeniliyoruz