Ne Söz Verdiysek Yapıyoruz

(30.03.2021)         


Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Belediyesi tarafından Ulaş mahallesine kazandırılan Halk Bahçesi Çocuk oyun parkında oynayan küçüklere eşlik ederek sevinçlerine ortak oldu.


2014 yılında kurulan Ergene Belediyesi Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önderliğinde 6 yıl gibi kısa bir sürede park sayısını 80’e çıkardı. Ergene halkına kazandırmış olduğu en yeni parklardan biri olan Ulaş Mahallesi Halk Bahçesi Çocuk oyun parkını hafta sonu ziyaret eden Başkan Yüksel güzel havanın tadını çıkaran ve parkta gönüllerince oynayan çocuklara eşlik ederek küçüklerin sevincine ortak oldu.


“Halkımız Her Zaman Her Şeyin En İyisine Layıktır”

Halkımızın desteği ile yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Trakya’nın yükselen değeri Sevgi Kenti Ergenemizde söz verdiğimiz projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. İşte bu projelerimizden en yenisi olan Ulaş Halk Bahçesi Çocuk Oyun parkında küçüklerimiz ve aileleri ile bir aradayız. Her zaman her şeyin en iyisine layık olan Ergene halkımız için gece gündüz demeden çalışıyor ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


2021 Yılında Hizmetlerimiz Katlanarak Devam Edecek

Başkan Yüksel, “Geriye dönüp baktığımızda Ergene’nin kurulduğu ilk günden bu yana Belediye olarak çok uzun yol kat bettik. 6 yıllık bir belediye olarak 20 yıllık belediyelerin yapamadıklarını yaptık. Şu an hala devam eden projelerimiz bulunuyor, yatırımlarımız ve projelerimiz önceki yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da katlanarak devam edecektir” dedi.


 

 

Rasim Yüksel Başkan Haberleri (Son 5)

 Ergene Atatürk Evi Kaldığı Yerden Devam Edecek


 200 KM Yol Yaptık


 PAKOPa Ankarada Karşı Durduk
Ankara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı toplantı salonunda Karamehmet mahallesine kurulması planlanan 200 tesisli Plastik İhtisa
 Engelli Abalarını Ücretsiz Bakım Onarım
Engelli vatandaşların toplumsal hayata katılmasını kolaylaştırmak adına bugüne kadar birçok projeye imza atan Ergene Belediye
 2. El Giyim Mağazamız Yeni Yerinde

rgene Beledi